• Login
  • Password
937 870 825
  • La raó aprèn allò que només el cor ensenya
Secundària
Acreditacions

Equip humà

Responsables

Artur Mas | amas@montcau.net 

Oriol Tresserra | otresserra@montcau.net 

Daniela Pribluda | dmpribluda@montcau.net 

 

Tutories

Elena López Tutora de 1r A
David Pino Tutor de 1r B
Bernat Olid Tutor de 1r C
Marta Avellaneda Tutora de 2n A
Anna Garcia Tutora de 2n B
Ferran Segura Tutora de 2n C
Marta Camps Tutora de 3r A
Jordi Puig Tutor de 3r B
Lídia Pascual Tutora de 3r C
Pau Blasco  Tutor de 4t A
Jordi Campos Tutor de 4t B
Elena Alonso Tutora de 4t C

Professorat

Artur Mas | amas@montcau.net

Irene Ruiz | iruiz@montcau.net

Joan Barceló | jbarcelo@montcau.net 

Teresa Calles | tcalles@montcau.net 

Àngels Canal | acanal@montcau.net 

Montse Claret | mclaret@montcau.net 

Elvira Domingo | edomingo@montcau.net 

Esther Gallart | egallart@montcau.net 

Judith González | jgonzalez@montcau.net 

Ramon Guindo | rguindo@montcau.net 

Carme Llurià | clluria@montcau.net 

David Pino | dpino@montcau.net 

Pilar Sánchez | psanchez@montcau.net 

Núria Serra | nserra@montcau.net 

Toni Silvestre | asilvestre@montcau.net 

Ana Serra | aserra@montcau.net

Raül Albero | ralbero@montcau.net

 

 

Avis Legal Politica de Privacitat Politica de Cookies

Centre privat amb nivells concertats

Escoles Montcau - La Mola i Els Pinetons
Pg. del Pla s/n � 08230 Matadepera � Tel.: 937 870 825 � escolamontcau@montcau.net