• Login
  • Password
937 870 825
  • La raó aprèn allò que només el cor ensenya
Secundària
Acreditacions

Equip humà

Responsables

Teresa Calles | tcalles@montcau.net

Oriol Tresserra | otresserra@montcau.net

Daniela Pribluda | dmpribluda@montcau.net

 

Tutories

1r A: Elisabet Frago | efrago@montcau.net

1r B: Marisol Martín | mmartin@montcau.net

1r C: Gemma Castaño | gcastano@montcau.net

2n A: Raül Albero | ralbero@montcau.net

2n B: Marta Avellaneda | mavellaneda@montcau.net

2n C: Jordi Plana | jplana@montcau.net

3r A: Jordi Puig | jpuig@montcau.net

3r B: Lídia Pascual | lpascual@montcau.net

3r C: Irene Ruiz | iruiz@montcau.net

4t A: -Pendent de confirmació-

4t B: Marta Castañé | mcastane@montcau.net

4t C: Elena Alonso | ealonso@montcau.net

 

Professorat

Albert Amat | aamat@montcau.net

Joan Barceló | jbarcelo@montcau.net

Laura Belles | labelles@montcau.net

Clara Cabré | ccabre@montcau.net

Teresa Calles | tcalles@montcau.net

Àngels Canal | acanal@montcau.net

Mariona Carreras | mcarreras@montcau.net

Marta Castañé | mcastane@montcau.net

Montse Claret | mclaret@montcau.net

Elvira Domingo | edomingo@montcau.net

Esther Gallart | egallart@montcau.net

Judith González | jgonzalez@montcau.net

Ramon Guindo | rguindo@montcau.net

Mike Kearns | mkearns@montcau.net

Núria Llorens | nllorens@montcau.net

Carme Llurià | clluria@montcau.net

Elena López | ellopez@montcau.net

Elisabet Montané | emontane@montcau.net

David Pino | dpino@montcau.net

Pilar Sánchez | psanchez@montcau.net

Ana Serra | aserra@montcau.net

Núria Serra | nserra@montcau.net

Oriol Tresserra | otresserra@montcau.net

Contactar · Nota legal · Crédits

Centre privat amb nivells concertats

Escoles Montcau - La Mola i Els Pinetons
Pg. del Pla s/n · 08230 Matadepera · Tel.: 937 870 825 · escolamontcau@montcau.net
Designed by: 2014