• Login
  • Password
937 870 825
  • La raó aprèn allò que només el cor ensenya
Capca7
Acreditacions

Equip humà

Responsables

Artur Mas | amas@montcau.net

Teresa Calles | tcalles@montcau.net 

Daniela Pribluda | dmpribluda@montcau.net 

 

Tutories

Judith González Tutora de 1r A
Elvira Domingo Tutora de 1r B
Toni Silvestre Tutor de 2n A
Ramon Guindo Tutor de 2n B
Josep M. Almuni Tutor de 2n C
Àngels Canal Tutora de 2n D

 

Professorat

Joan Barceló | jbarcelo@montcau.net 

Rosa Linares | rlinares@montcau.net 

Núria Llorens | nllorens@montcau.net 

Artur Mas | amas@montcau.net 

Lídia Pascual | lpascual@montcau.net

David Pino | dpino@montcau.net 

Pilar Sánchez | psanchez@montcau.net 

Santi Sotos | ssotos@montcau.net

Jordi Campos | jcampos@montcau.net

 

Avis Legal Politica de Privacitat Politica de Cookies

Centre privat amb nivells concertats

Escoles Montcau - La Mola i Els Pinetons
Pg. del Pla s/n � 08230 Matadepera � Tel.: 937 870 825 � escolamontcau@montcau.net