• Login
  • Password
937 870 825
  • La raó aprèn allò que només el cor ensenya
Capca7
Acreditacions

Equip humà

Responsables

Laura Belles | labelles@montcau.net

Artur Mas | amas@montcau.net 

Teresa Calles | tcalles@montcau.net 

Daniela Pribluda | dmpribluda@montcau.net 

 

Tutories

1r A: Judith González | jgonzalez@montcau.net 

1r B: Elvira Domingo | edomingo@montcau.net 

2n A: Ramon Guindo | rguindo@montcau.net 

2n B: Àngels Canal | acanal@montcau.net 

 

Professorat

Jordi Ara | jara@montcau.net 

Joan Barceló | jbarcelo@montcau.net 

Rosa Linares | rlinares@montcau.net 

Núria Llorens | nllorens@montcau.net 

Carme Llurià | clluria@montcau.net 

Artur Mas | amas@montcau.net 

Elisabet Montané | emontane@montcau.net 

Lídia Pascual | lpascual@montcau.net

David Pino | dpino@montcau.net 

Pilar Sánchez | psanchez@montcau.net 

José Luis Subías | jlsubias@montcau.net 

 

Contactar · Nota legal · Crédits

Centre privat amb nivells concertats

Escoles Montcau - La Mola i Els Pinetons
Pg. del Pla s/n · 08230 Matadepera · Tel.: 937 870 825 · escolamontcau@montcau.net