• Login
  • Password
937 870 825
  • La raó aprèn allò que només el cor ensenya
Capca5
Acreditacions

Equip humà

Responsables

Anna Puig | apuig@montcau.net 

Pau Pavón | ppavon@montcau.net 

Elisabet Portavella | eportavella@montcau.net 

 

Tutories

P3 A: Anna Puig | apuig@montcau.net 

P3 B: Carme Sola | csola@montcau.net 

P4 A: Anna Picher | apicher@montcau.net 

P4 B: Ariadna Llonch | allonch@montcau.net 

P5 A: Mònica Pedreny | mpedreny@montcau.net

P5 B: Gemma Mundet | gmundet@montcau.net 

 

Especialistes

Joan Barceó| jbarcelo@montcau.net 

Marta Marcet | mmarcet@montcau.net 

Helenca Montañés | hmontanes@montcau.net 

Pati Gorina | pgorina@montcau.net 

Mariola Puig | mapuig@montcau.net 

David Pino | dpino@montcau.net 

Mario Sandoval | msandoval@montcau.net

 

 

Avis Legal Politica de Privacitat Politica de Cookies

Centre privat amb nivells concertats

Escoles Montcau - La Mola i Els Pinetons
Pg. del Pla s/n � 08230 Matadepera � Tel.: 937 870 825 � escolamontcau@montcau.net