• Login
  • Password
937 870 825
  • La raó aprèn allò que només el cor ensenya
Primària
Acreditacions

Equip humà

Responsables

Maria Perelló | mperello@montcau.net

Pau E. Pavón | ppavon@montcau.net

Elisabet Portavella | eportavella@montcau.net

 

Tutories

Rosa M. Lores Tutora de 1r A
M. Pau Requena Tutora de 1r B
Bibiana Oliva Tutora de 2n A
Ester Ramírez Tutora de 2n B
Eugènia López Tutora de 3r A
Cristina Salvatella Tutora de 3r B
Montse Forte Tutora de 4t A
Anabel Manchado Tutora de 4t B
Xavier Gordo Tutora de 5è A
 Montse Núñez Tutora de 5è B
 Esther Riba Tutora de 6è A
Carme López Tutora de 6è B

 

Especialistes

Sara Cabanes | scabanes@montcau.net

Montse Claret | mclaret@montcau.net

Esther Gallart | egallart@montcau.net

Alba Gutés | agutes@montcau.net

Chema Iturmendi

Laura Manjón | lvmanjon@montcau.net

Helenca Montañés | hmontanes@montcau.net

Loles Palet | lpalet@montcau.net

Marta Poy | mpoy@montcau.net

Mariola Puig | mapuig@montcau.net

 

 

 

Avis Legal Politica de Privacitat Politica de Cookies

Centre privat amb nivells concertats

Escoles Montcau - La Mola i Els Pinetons
Pg. del Pla s/n � 08230 Matadepera � Tel.: 937 870 825 � escolamontcau@montcau.net