• Login
  • Password
937 870 825
  • La raó aprèn allò que només el cor ensenya
Primària
Acreditacions

Equip humà

Responsables

Mariona Carreras | mcarreras@montcau.net

Pau Pavón | ppavon@montcau.net 

Elisabet Portavella | eportavella@montcau.net 

 

Tutories

1r A: Ester Ramírez | esterramirez@montcau.net 

1r B: Maite Piñol | mpinol@montcau.net

2n A: Eugènia López | elopez@montcau.net 

2n B: M. Pau Requena | mprequena@montcau.net 

3r A: Rosa Lores | rlores@montcau.net 

3r B: Esther Riba | eriba@montcau.net 

4t A: Maria Perelló | mperello@montcau.net 

4t B: Joan Dellà | jdella@montcau.net 

5è A: Montse Forte | mforte@montcau.net 

5è B: Xavier Gordo | xgordo@montcau.net 

6è A: Carme López | clopez@montcau.net 

6è B: Montse Núñez | mnunez@montcau.net 

 

Professorat

Montse Claret | mclaret@montcau.net 

Cristina Salvatella | csalvatella@montcau.net 

Esther Gallart | egallart@montcau.net 

Alba Gutés | agutes@montcau.net

Carme Llurià | clluria@montcau.net 

Laura Manjón | lvmanjon@montcau.net 

Helenca Montañés | hmontanes@montcau.net

Loles Palet | lpalet@montcau.net 

Maria Verdera | mverdera@montcau.net 

Sara Cabanes | scabanes@montcau.net 

Mariona Carreras | mcarreras@montcau.net

Pau Pavón | ppavon@montcau.net 

Mariola Puig | mapuig@montcau.net 

Marta Poy | mpoy@montcau.net 

Mar Lorenzo | mlorenzo@montcau.net 

Chema Iturmendi | 

 

 

Contactar · Nota legal · Crédits

Centre privat amb nivells concertats

Escoles Montcau - La Mola i Els Pinetons
Pg. del Pla s/n · 08230 Matadepera · Tel.: 937 870 825 · escolamontcau@montcau.net